فراخوانی فراخوانی ...
تفریح گاه بوند

تفریح گاه بوند


امروزه ناحیه بوند (Bound) مرکز انواع ساختمان های هتل ها و بارها و بانک ها می باشد. تفرج گاه ساحلی شانگهای که در امتداد غربی ساحل رودخانه هانگ پوجیانگ قرار گرفته، ژونگ شا لو نام دارد. این بخش از شهر در سال 1930 ساخته شده است.

امروزه ناحیه بوند (Bound) مرکز انواع ساختمان های هتل ها و بارها و بانک ها می باشد. تفرج‌گاه ساحلی شانگهای که در امتداد غربی ساحل رودخانه هانگ پوجیانگ قرار گرفته، ژونگ شا لو نام دارد. این بخش از شهر در سال 1930 ساخته شده است. این منطقه که در بین گردشگران از محبوبیت خاصی برخوردار است، زمانی محل استقرار افراد خارجی بوده و هنوز حال ‌و هوای اروپایی خود را حفظ کرده و به خصوص تعداد زیادی از ساختمان‌های انگلیسی و فرانسوی در آن به چشم می‌خورند که امروزه به رستوران، بوتیک و گالری تبدیل شده‌اند. این محل همیشه شلوغ دارای نمادهایی از معماری سبک گوتیک، رومی، باروک، نئوکلاسیک و رنساس است و نمونه‌ای از چشم‌گیرترین مجموعه معماری آرت دکو را درخود دارد و خیابان‌های شلوغ و پرزرق‌ و برق آن محلی زیبا و استثنائی برای قدم‌زدن و گشت و گذار هستند. سیمای کلی این منطقه یاد آور شهر نیویورک سالهای 1920 است.

تفریح گاه بوند

چهره ساختمان های این منطقه در طول تمامی این سالها حفظ شده است، در کنار رودخانه در حاشیه این خیابان یک خیابان قدم زنی زیبا ساخته شده که شب ها با روشن شدن چراغ های ساختمان های اطراف چهره بی نظیری به خود می گیرد. درست روبروی این پیاده رو شما چهره شانگهای امروز را در بخش پودنگ شاهد خواهید بود این در حالی است که اگر به پشت سر خود را نگاه کنید به شانگهای 80 سال پیش برمی گردید. با رفتن از جنوب به سمت شمال این تفریح‌گاه به ساختمان‌های گنبدی شکل و برج ناقوس و هتل صلح پیر و بانک مرکزی چین خواهید رسید. در تفریح‌گاه بوند همچنین می‌توانید سوار بر کشتی‌های تفریحی شده و از گشتن در اطراف بندر و محل تلاقی رود هانگ پو جیانگ و یانگ تسه لذت ببرید.

تفریح گاه بوند 

تفریح گاه بوند

اطلاعات گردشگری تور شانگهای چین تور شانگهای شانگهای اطلاعات گردشگری چین تور چین آسیا چین تفریح گاه بوند شانگهای  شرق آسیا تور آسیا طلاتور طلا تور تور اطلاعات گردشگری شانگهای

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
کاشان

کاشان

کاشان مرکز شهرستان کاشان و یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران، در استان اصفهان است که در 220 کیلومتری جنوب پایتخت، یعنی شهر تهران واقع شده است .
ادامه-مطلب...
پارک آبی آدالند کوش آداسی

پارک آبی آدالند کوش آداسی

پارک آبی آدالند کوش آداسی از جالب ترین مراکز تفریحی کوش آداسی است ، این تفریح شامل ماجراجویی های سرگرم کننده در آب است.
ادامه-مطلب...
بوستان آهوان 

بوستان آهوان 

اگر علاقه به باغ وحش دارید می توانید سری به بوستان آهوان بزنید. جایی که بوستانی 2 هکتاری با فضای سبز خوب و البته انواع حیوانات مختلف نگهداری می شود.
ادامه-مطلب...