فراخوانی فراخوانی ...
باغ وحش تورنتو

باغ وحش تورنتو


باغ وحش تورنتو یا Toronto Zoo نام بزرگترین باغ وحش این شهر و کشور کانادا می باشد که در آن بیش از ۵ هزار حیوان و بیش از ۵۰۰ گونه وجود دارد.

باغ وحش تورنتو یا Toronto Zoo نام بزرگترین باغ وحش این شهر و کشور کانادا می باشد که در آن بیش از ۵ هزار حیوان و بیش از ۵۰۰ گونه وجود دارد. این باغ در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار احداث شده که شامل ۷ بخش است که هر بخش مربوط به قسمتی از یک یا چند کشور در قاره های مختلف می باشد. باغ وحش تورنتو حدود ۳۵ کیلومتری شمال شرق مرکز شهر تورنتو است. تنها شکایتی که مسافران از باغ وحش داشتند مسیر دور آن بود چون آن حوالی ایستگاه مترو وجود ندارد و فقط اتوبوس هست. یادتان باشد که برخی حیوانات طی ماه های زمستان ممکن است در جای خود نباشند چون هوا سرد است. ساعت کاری باغ وحش تورنتو با تغییر فصل، تغییر می کند اما معمولا هر روز از ۹:۳۰ صبح تا ۴:۳۰ باز است. این مجموعه زیبا در تمام روزهای سال به غیر از ۲۵ دسامبر باز است.

باغ وحش تورنتو

در این باغ وحش گونه هایی مانند: کرگدن هندی، خوک مالایی، میمون دم شیری و اورانگوتان از بخش اندونزی و مالا، گونه های: گورخر، شیر، میمون بابون، گوزن آفریقایی، گوزن سیاه و کرگدن سفید از بخش آفریقا، در بخش کانادایی نمونه هایی از قبیل: گوزن شمالی، گاو میش، یوزپلنگ آمریکایی و راکن، از بخش آمریکا نمونه هایی مانند: دوزیستان، خزندگان، میمون عنکبوتی، فلامینگو، از بخش استرالیا: کانگورو، شتر مرغ استرالیایی، مرغ ماهیخوار استرالیایی و در بخش اوراسیا که قدیمی ترین بخش این مرکز می باشد نمونه هایی مانند: گربه وحشی، پاندای قرمز و شتر دوکاهان به چشم می خورد. علاوه بر دوره های طناب نوردی (ropes course) و اسب مینیاتوری و شتر سواری برای کودکان، ماشین باغ وحش سواری هم هست که شما را به مناطق مختلف پارک از جمله آفریقا، آمریکا و کانادا می برد. منطقه اکتشافی (Discovery Zone) هم برای خانواده ها جزو جذابیت های طراز اول است که بیش از ۸ هزار محدوده آب بازی، تئاتر و تجربه های تعاملی حیات وحش مخصوص بچه ها دارد.

باغ وحش تورنتو

تور باغ وحش تورنتو اطلاعات گردشگری تورنتو تور تورنتو تورنتو اطلاعات گردشگری کانادا تور کانادا کانادا طلاتور طلا تور باغ وحش

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
رودخانه پرل

رودخانه پرل

رودخانه پرل که در زمان های قدیم به دریای پرل مشهور بوده با بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر امتداد، عرضی ۲۰۰۰ متری داشته که هم اکنون تنها ۱۸۰ متر از آن باقی مانده است.
ادامه-مطلب...
انتخابات ریاست جمهوری و گردشگری

انتخابات ریاست جمهوری و گردشگری

صنعت گردشگری و صنعت هوایی با ویژگی های خاص خود صنعتی پویا با آینده ای روشن تلقی می گردد که پدیده گردشگری در جهان، امروز از برجسته ترین و کارآمدترین ابزارهاو …
ادامه-مطلب...
کاخ شهرداری

کاخ شهرداری

ادامه-مطلب...