فراخوانی فراخوانی ...
کاخ موزه کاسالوما

کاخ موزه کاسالوما


کاخ موزه کاسالوما در سال ١٩١١ توسط سرهنری میل پلات یک سرمایه دار و کارخانه دار نظامی برجسته شهر تورنتو بنا نهاده شده است. برای ساخت این کاخ از ٣٠٠ نیروی کار به مدت سه سال و با صرف هزینه ای بالغ بر ٣۵٠٠٠٠٠ دلار استفاده شده است .

کاخ موزه کاسالوما در سال ١٩١١ توسط سرهنری میل پلات یک سرمایه دار و کارخانه دار نظامی برجسته شهر تورنتو بنا نهاده شده است. برای ساخت این کاخ از ٣٠٠ نیروی کار به مدت سه سال و با صرف هزینه ای بالغ بر ٣۵٠٠٠٠٠ دلار استفاده شده است . ای.جی.لینوکس معمار شهیر آن دوره بنای این کاخ سبک قرون وسطایی را بر فراز تپه ای مشرف بر شهر تورنتو طراحی نمود. معماری خاص و منحصر به فرد این بنا سبب جذب کارگردانان و طراحان دکور سینمایی بسیاری شده است و فیلم های زیادی در آن ساخته شده است.

کاخ موزه کاسالوما

در زبان اسپانیایی کاسا به معنای خانه ولوما به معنای تپه است وکاسا لوما "خانه ی روی تپه " معنی می دهد. کاسالوما، خانه ای به سبک گوتیک واقع در باغ Midtown تورنتو است که در حال حاضر یک موزه است. برج های عظیم و راهرو های رمزآمیز آن گردشگران را به خود جذب می کند. سرهنری وهمسرش به مدت ۱۰ سال در این کاخ زندگی کردند و بعد از آن به دلیل مشکل مالی مجبور به ترک آن شدند. در حال حاضر مالکیت کاسالوما با شهرداری شهر تورنتو می باشد.

کاخ موزه کاسالوما

اطلاعات گردشگری تور تورنتو تورنتو اطلاعات گردشگری کانادا تور کانادا کانادا موزه کاخ طلاتور طلا تور تور کاخ موزه کاسالوما

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
برج CN تورنتو

برج CN تورنتو

برج ملی کانادا یا همان Canadian National tower که به آن برج CN گفته می شود، یکی از بلندترین سازه های آزاد جهان است.
ادامه-مطلب...
دبی

دبی

یکی از شهرها و شیخ نشین های هفت گانه ی امارات متحده عربی، دبی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در حاشیه ی خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان واقع شده است.
ادامه-مطلب...
اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش

مجموعه اسکله تفریحی که در مجاورت چند مجموعه تفریحی دیگر قرار گرفته است بسیار مورد استقبال گردشگران و خانواده ها قرار می گیرد.
ادامه-مطلب...