فراخوانی فراخوانی ...
موزه مردم شناسی ونکوور

موزه مردم شناسی ونکوور


در حالی که شهر ونکوور به خودی خود پیشینه ی طولانی و تاریخ کهنی ندارد اما موزه ای که در آن تاسیس شده دارای اشیای بسیار قدیمی می باشد.

در حالی که شهر ونکوور به خودی خود پیشینه ی طولانی و تاریخ کهنی ندارد اما موزه ای که در آن تاسیس شده دارای اشیای بسیار قدیمی می باشد. موزه ی مردم شناسی که در دانشگاه بریتیش کلمبیا قرار دارد مجموعه ی چشمگیری را داراست که شهرت جهانی دارد این مجموعه از قبیل عتیقه های بومی قاره آمریکا و هم چنین طلا و جواهر مربوط به قرن ۱۵ که از اروپا به کانادا آورده شده را دارا می باشد. در داخل موزه توری وجود دارد که تمامی اشیا و قسمت های موزه را به بازدید کنندگان نشان و درباره ی هر یک به طور مفصل توضیحی داده خواهد شد، این تور در هر روز سه بار صورت می گیرد.

p22-2

 

ساعت بازدید موزه از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد و در روز های سه شنبه تا ساعت ۹ باز می باشد. هزینه ی پارکینگ برای هر ساعت توقف ۳ دلار می باشد. در این موزه شما می توانید از فرهنگ های مختلف چگونگی آداب و رسوم در جاهای مختلف مطلع شوید. کسانی که از این موزه دیدن می کنند بر این باورند که این موزه می تواند بسیار مفید باشد در صورتی که با حوصله و زمانی طولانی را به دیدن آن اختصاص دهید. موزه به لحاظ بار علمی و هنری در رده ی بسیار والایی قرار دارد. دانشجویان و محققان می توانند برا پایان نامه ی خود و تحقیقات خود به این موزه بیایند و اطلاعات خوبی را از این موزه به دست بیاورند. پیشنهاد می شود که قبل از رفتن به این موزه مقداری درباره ی آن مطالعه کنید.

p22-4  

اطلاعات گردشگری اطلاعات گردشگری ونکوور تور ونکوور ونکوور اطلاعات گردشگری کانادا تور کانادا کانادا سفر به ونکوور سفر به کانادا طلاتور طلا تور تور موزه مردم شناسی ونکوور

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
قلعه رومی

قلعه رومی

این قلعه دارای یک برج به ارتفاع ۱۴ متر است که در بالای بندرگاه قدیمی ساخته شده است.قلعه رومی در قرن دوم ساخته شده و هیچ کس از دلیل اصلی ساخت آن چیزی نمی داند.
ادامه-مطلب...
موزه های آستان قدس رضوی

موزه های آستان قدس رضوی

ادامه-مطلب...
موزه باستان شناسی آدانا

موزه باستان شناسی آدانا

یکی از دیدنی های آدانا موزه باستان شناسی است. موزه باستان شناسی آدانا یکی از قدیمی ترین موزه های ترکیه است و یک موزه محلی Cukurova است.
ادامه-مطلب...