فراخوانی فراخوانی ...
عمارت زرافه ها

عمارت زرافه ها


عمارت زرافه ها در نایروبی کنیا، مرکزی محافظتی-تفریحی است که در آن از ۹ زرافه روتشیلد، یکی از نادر ترین گونه های زرافه که در معرض خطر شدید انقراض قرار دارد.

عمارت زرافه‌ها در نایروبی کنیا، مرکزی محافظتی-تفریحی است که در آن از ۹ زرافه روتشیلد، یکی از نادر‌ترین گونه‌های زرافه که در معرض خطر شدید انقراض قرار دارد، نگهداری می‌شود. در سرتاسر این عمارت محافظتی-تفریحی غذاهای محبوب زرافه‌ها روی زمین پراکنده ‌شده‌اند تا ساکنان عمارت بتوانند هرزمانی که زرافه‌ای نزدیک‌ شد، به او غذا بدهند. این توده‌های غذا به ویژه در اتاق غذا‌خوری عمارت کاربردی خواهد بود زیرا زرافه‌ها زمان صرف غذا سر خود را از پنجره وارد اتاق کرده و درخواست غذا می کنند. به گفته رابین مور، عکاسی که تجربه اقامت در این مرکز را داشته، فرصت نزدیک شدن بیش از اندازه به زرافه‌ها بسیار شگفت‌انگیز است، زیرا این حیوانات چشمان بسیار بزرگ و پر احساسی دارند و این جانداران به شدت مهربان هستند، روحیه‌ای که تنها زمان نزدیک شدن به آنها به خوبی درک میشود. وسعت عمارت زرافه‌ها در نایروبی نزدیک به 150 هکتار است و در نزدیکی عمارت اصلی میتوان گونه‌های دیگری از جانداران وحشی از قبیل بچه‌فیل‌ها را نیز مشاهده کرد.  این مرکز در سال 1974 با هدف محافظت و پرورش گونه زرافه‌های روتشیلد راه‌اندازی شد و به منظور تامین هزینه‌های برنامه، هتلی نیز در این مرکز تاسیس شد تا علاقمندان بتوانند در حین اقامت در هتل، با این جانداران زیبا تعامل داشته‌ باشند. درحال حاضر تنها چند صد زرافه روتشیلد دیگر در جهان باقی مانده‌است.

عمارت زرافه ها

تور عمارت زرافه ها طلاتور کنیا تور کنیا

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
رستوران زیر آبی ایتها

رستوران زیر آبی ایتها

رستوران ایتها (Ithaa) در عمق 5 متری اقیانوس هند در کشور مالدیو واقع شده است. این رستوران در حقیقت اولین و تنها رستوران تمام شیشه ای زیر آبی جهان است.
ادامه-مطلب...
پکن | پایتخت بسیار شلوغ چین

پکن | پایتخت بسیار شلوغ چین

پکن یکی از مشهورترین شهرهای کشور جمهوری خلق چین است و تعدادی از برترین چشم اندازها و معابد کشور را در خود جای داده. این شهر بسیار شلوغ است و فعالیت های بسیاری همواره …
ادامه-مطلب...
همه چیز در مورد تایلند

همه چیز در مورد تایلند

تایلند در قلب جنوب شرق آسیا، بین کشورهای هند و چین و در شمال خلیج تایلند و شرق دریای آندامان واقع شده است. تایلند با مالزی در جنوب، با میانمار (برمه) در شمال غرب، …
ادامه-مطلب...