فراخوانی فراخوانی ...
قصر سویل

قصر سویل


قصر سویل (Alcázar of Seville) یک قصر سلطنتی در شهر سویل، کشور اسپانیا می باشد که در اصل قلعه وابسته به اهالی شمال آفریقا می باشد.

قصر سویل (Alcázar of Seville) یک قصر سلطنتی در شهر سویل، کشور اسپانیا می باشد که در اصل قلعه وابسته به اهالی شمال آفریقا می باشد. این قصر یکی از بهترین نمونه باقی مانده از معماری mudéjar است. فرمانروایان بعدی تعلقات دلخواهی را به قصر اضافه کردند. سطوح فوقانی قصر هنوز توسط خانواده سلطنتی به عنوان محل اقامت رسمی سویل استفاده می شود.

قصر سویل

کاخ زادگاه ماریا آنتونیتا دختر فیلیپ پنجم و الیزابت فرانس می باشد. شاه در قلعه به امضای پیمان سویل که منجر به پایان  جنگ انگلیس و اسپانیا شد پرداخت. بعدها، یک طبقه فوقانی توسط چارلز پنجم به آن اضافه شد که توسط لوئیس دوگا در سبک رنسانس ایتالیا طراحی شده است. عملیات این طبقه جدید در سال ۱۵۴۰ آغاز شد و در ۱۵۷۲ به پایان رسید. در این قلعه می توان هر دو سبک رنسانس و mudéjar را مشاهده کرد. هم اکنون این مکان موزه و محل جمع آوری مطالب و سرگذشت ارتش اسپانیا است. مهندسی قصر سویل به علت قابلیت های بالای دفاعی بی نظیر است. این قصر دارای  تونل های زیرزمینی بسیاری است که بخش های مختلف را به هم متصل می کند.

قصر سویل

قصر سویل

اطلاعات گردشگری تور سویل سویل قصر سویل تور اسپانیا اسپانیا طلاتور طلا تور اطلاعات گردشگری اسپانیا تور اطلاعات گردشگری سویل

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
کاروانسرای سعدالسلطنه

کاروانسرای سعدالسلطنه

ادامه-مطلب...
موزه تمدن آناتولی

موزه تمدن آناتولی

این موزه از اولین جاذبه های آنکارا برای کسانی است که به دیدن بناهای تاریخی و تاریخ ترکیه باستان علاقه مند هستند.
ادامه-مطلب...
بلوار باتومی

بلوار باتومی

بلوار باتومی یا همان باتومیس بلواری پارکیست به طول ١٫۵ کیلومتر است که مقابل ساحل اصلی کشیده شده است . این بلوار پر از مسیرهای پیاده روی، درختان زیبا و کافه و بارهای …
ادامه-مطلب...