فراخوانی فراخوانی ...
جنگل میمون ها در اوبد

جنگل میمون ها در اوبد


پارک جنگلی بالی در شهر اوبد در جزیره بالی قرار دارد. در سال 1986 تنها 800 نفر در ماه برای بازدید از این جنگل می آمدند که اکنون این عدد به 10000 نفر در ماه رسیده است.

‌‌پارک جنگلی بالی در شهر اوبد در جزیره بالی قرار دارد. در سال 1986 تنها 800 نفر در ماه برای بازدید از این جنگل می آمدند که اکنون این عدد به 10000 نفر در ماه رسیده است. این پارک در بنیاد گردشگری جهانی به رسمیت شناخته شده است. هدف اصلی مسئولین پارک آموزش به عموم مردم برای حفظ طبیعت و جنگل ها و حیواناتی (مخصوصا میمون ها) است که در این محیط ها زندگی می کنند. جنگل میمون ها نیز در اوبد از زیبا ترین نقاط دیدنی و تفریحی بالی می باشد. جنگل میمون‌ ها یا با نام رسمی «ماندالا ویساتا وانارا وانا» به علت وجود سه معبد مقدس و میمون‌های بسیار و نیز محیط پرپیچ و خم و هیجان‌انگیزش معروف شده است. جنگل فوق دارای بیش از صد نوع درخت شناخته‌ شده است که برخی از این درخت‌ها در فرهنگ محلی مقدس به حساب می‌آیند. میمون‌های دم‌ دراز این پارک طبیعی نیز مختص مناطق جنوب شرقی آسیا بوده که نام Macaca علمی آن است و توانسته‌اند خود را با محیط دست خورده انسانی تطبیق دهند. میمون‌ها در فرهنگ محلی تصویری دوگانه داشته و گاه مثبت و گاه منفی شناخته می‌شوند. این جنگل دارای سه ورودی است که با استفاده از بروشورهای تهیه شده در محل می‌توانید ورودی مناسب و مسیر دلخواه را انتخاب کنید. بازدید از جنگل میمونها در این منطقه را خصوصا اگر کودکان با شما هستند هرگز فراموش نکنید. در این جنگل حدود 500 میمون از انواع مختلف که در معرض خطر انقراض قرار گرفته اند نگهداری می شود. اگرچه میمون ها بسیار فضول و پر رو به نظر می رسند اما حیوانات بسیار باهوش، عاطفی و دوست داشتنی هستند.

جنگل میمون ها در اوبد

 

پناهگاه مقدس جنگل میمون یکی از بناهای هندو در بالی است که در انتهای جاده جنگل میمون ها واقع است و یکی از دیدنیهای بالی اندونزی به شمار میرود. این بنا برای گردشگرانی که برای تماشای میمون ها و معبد درون آن به این جنگل می آیند، بسیار محبوب است. اصولا در جزیره بالی میمون ها حیوانات مقدسی هستند و این جنگل هم به نوعی یک جنگل مقدس به شمار می آید و معابد زیادی هم در این پارک وجود دارد که مقدس بودن این پارک جنگلی را برای اهالی جزیره بالی دوچندان می کند. البته ناگفته نماند، به هنگام بازدید از جنگل میمون ها مواظب کلاه، عینک و حتی کوله پشتی خود باشید. میمون ها علاقه وافری به قاپیدن این اشیاء داشته و در صورت از دست دادن هر یک از این اشیاء بدست آوردن دوباره ی آن بعید به نظر می رسد.

اطلاعات گردشگری تور اندونزی بالی تور بالی جنگل میمون ها جنگل میمون ها در اوبد جنگل میمون ها در بالی جزیره بالی تور جزیره بالی سفر به بالی اندونزی تور طلا تور طلاتور اطلاعات گردشگری اندونزی اطلاعات گردشگری بالی اطلاعات گردشگری جزیره بالی شهر اوبد اوبد جنگل

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
قصر تابستانی

قصر تابستانی

قصر تابستانی پکن مکانی بسیار دیدنی و جذاب همانطور که اسم قصر روی آن است به زیبایی آن نیز می باشد و این قصر محلی بوده برای استراحت امپراطوران چین در تابستان این قصر که …
ادامه-مطلب...
معبد وات فو 

معبد وات فو 

معبد وات فو در جنوب کاخ بزرگ واقع شده است و با بازدید از آن بعد از کاخ بزرگ می توانید تورتان را کامل کنید.
ادامه-مطلب...
موزه لوور

موزه لوور

در سال 1739 میلادی تاسیس شده است و یکی از پربازدیدترین موزه های فرهنگی جهان است. بیشتر آثاری که در موزه لوور نمایش داده می شود در زمینه فرهنگ، تاریخ و هنر است.
ادامه-مطلب...