فراخوانی فراخوانی ...
دره گلها

دره گلها


دره گلها ایروان armenia flowers valley در شهر Tsaghkadzor  که 50 کیلومتری شمال شرق شهر ایروان و 3 کیلومتری شرق استان هرازدان در دامنه کوه ها قرار گرفته است و این منطقه مملو از چشمه های آبگرم می باشد که در استان کوتایک قرار دارد. Tsaghkadzor در فرهنگ لغت ارمنی به معنی دره گل ها می باشد. دره گل ها ایروان در طول سال یکی از بهترین مراکز تفریحی ارمنستان می باشد. دره گل ها در تابستان آب و هوایی معتدل دارد و در زمستان  کاملا سرد و برفی می باشد.

دره گلها

دره گل ها دارای زیر ساخت های گردشگری بسیار توسعه یافته با هتل های لوکس، استراحتگاه ها و امکانات تفریحی می باشد. پیست اسکی درست بالای شهر در ارتفاع 1750 متری از سطح دریا قرار دارد. در طول سال های اخیر این پیست اسکی کاملا مدرن شده است. تله کابین دارای چهار ایستگاه است که در هر ایستگاه ارتفاع بالاتر می رود و ایستگاه چهارم طی سالیان اخیر ساخته شده اند. به غیر از تله کابین پیست اسکی و اسنو برد وجود دارد که در کنار آنها مربیانی جهت آموزش نیز حضور دارند. فصل اسکی در دره گل ارمنستان از اواسط دسامبر شروع می شود و تا پایان آوریل مناسب است.

دره گلها

دره گلها

اطلاعات گردشگری دره گلها تور ارمنستان ارمنستان اطلاعات گردشگری هرازدان تور هرازدان هرازدان اطلاعات گردشگری ارمنستان جاذبه های ارمنستان بهترین مکان های دیدنی ارمنستان جاذبه های گردشگری ارمنستان مکان های دیدنی ارمنستان سفر به ارمنستان تور طلاتور

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
مدرسه ضیائیه (زندان اسکندر)

مدرسه ضیائیه (زندان اسکندر)

شهر یزد را قرنهاست که با شهرت زندان اسکندر می شناسند. مدرسه ضیائیه که به این نام معروف است در سال 631 هجری قمری توسط ضیاءالدین حسین رضی بنا گردید.
ادامه-مطلب...
کیش | با مروارید خلیج فارس آشنا شوید

کیش | با مروارید خلیج فارس آشنا شوید

جزیره کیش بخشی از استان هرمزگان از جاذبه های دیدنی کشور ایران می باشد. هرساله حدود هزاران گردشگر به جزیره کیش سفر می کنند. کیش یکی از جزیره های خلیج فارس محسوب می شود.
ادامه-مطلب...
آکواریوم ونکوور

آکواریوم ونکوور

یکی از مکان های دیدنی شهر ونکوور کانادا آکواریوم زیبا و جالب این شهر توریستی می باشد که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. این آکواریوم در پارک استنلی واقع …
ادامه-مطلب...