فراخوانی فراخوانی ...
هتل ها و خدمات
هتل خدمات هتل اتاق و تعداد نفرات قیمت
هتل رادیسون بلو آنکارا صبحانه 2 تخته 3.350 تومان
قیمت به دلار می باشد
توضیحات سفر

بلیط و هتل بصورت چارتر بوده
مسئولیت کنترل پاسپورت ومدارک مسافر به عهده آژانس مسافرتی می باشد
ممنوعیت خروج به عهده مسافر می باشد
نرخ نوزاد 300 دلار
برنامه سفر :
برنامه سفر
این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند
-روز اول
ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما جهت انجام هماهنگی های لازم در سالن پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (طبقه دوم)، مقابل کانتر هواپیمایی قطر خواهد بود. پس از انجام امور فرودگاهی از تهران به سمت ژوهانسبورگ حرکت خواهیم کرد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به این شهر لذت ببریم.
-روز دوم
امروز پس از صرف صبحانه ، ژوهانسبورگ را به منظور شرکت در اولین گشتِ سفرمان ترک کرده. در گشت امروزمان با مهمترین جاذبه های شهر ژوهانسبورگ و پرِتوریا که در 70 کیلومتری ژوهانسبورگ واقع شده است، آشنا می شویم.
در این گشت به بازدید رهگذری از مسجد ترک های مقیم آفریقای جنوبی (مسجد نظامیه)، شهر پرتوریا، کاخ ریاست جمهوری و میدان چِرچ خواهیم پرداخت.

-روز سوم
بعد از صرف صبحانه ، سپس با اتوبوس بسمت سان سیتی حرکت مینماییم که فاصله زمانی این مسیر نزدیک به 02:30 دقیقه (بصورت زمینی )میباشد،
در طول مسیر قبل از رسیدن به سان سیتی توقفی در پارک شیرهای سفید آفریقایی خواهیم داشت تا در گشتی کوتاه،این جانوران درنده اما بسیار زیبا را از نزدیک ببینیم، در ادامه به مسیر خود به سمت سان سیتی ادامه می دهیم . ورود به هتل و اخذ اتاق ،توجه داشته باشید که استفاده از پارک آبی واقع در سان سیتی برای شما مسافرین عزیز رایگان است و در زمان چک این هتل در سان سیتی، کارت حوله به شما تحویل داده می شود که با ارائه آن در ورودی پارک آبی حوله مخصوص در اختیارتان قرار داده خواهد شد.
-روز چهارم
امروز، می توانیم از وقت آزاد خود استفاده کرده و از جاذبه های طبیعی چشم نواز یا امکانات رفاهی، تفریحی ریزورت سان سیتی لذت ببریم. استفاده از سایر امکانات تفریحی مجموعه سان سیتی باید در روز ورود به ریزورت سان سیتی و با هماهنگی راهنمای تور رزرو گردند .
-روز پنجم
امروز بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاقها به سمت هتل محل اقامتمان در پارک جنگلی پیلانسبرگ حرکت خواهیم کرد. مسیر حدود 7 کیلومتر می باشد که در حدود بیست دقیقه حرکت، به هتل خود خواهیم رسید. در ادامه ی مسیر و پس از ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق ها، به گشت 3 ساعته «سافاری» پارک جنگلی خواهیم رفت تا در تجربه ای منحصر به فرد، از نزدیک با حیات وحش متنوع و بی همتای آفریقا آشنا شویم. پس از پایان گشت برای صرف شام که به صورت بوفه باز می باشد به هتل باز می گردیم.... (فراموش نکنید که در این گشت شما در حال بازدید از طبیعت بکر هستید که از هیچ برنامه ریزی انسانی پیروی نمی کند! بنابراین تعداد و تنوع گونه هایی که در طول گشت خواهید دید تا حدی زیادی به شرایط فصلی، آب و هوا بستگی دارد.) نهار تک منو و شام به صورت بوفه
-روز ششم
بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاقها وقت آن رسیده که پیلانسبرگ را ترک کرده و به سمت آخرین مقصد سفر خود راهی شویم. اما پیش از رسیدن به فرودگاه ،در میان راه سری به دهکده لسدی زده تا علاوه بر شرکت در برنامه ای آموزنده ، ما را با تاریخچه قبایل در این منطقه آشنا می کند.در ادامه بسمت فرودگاه لانسریا جهن عزیمت به کیپ تان حرکت خواهیم کرد. پس از ورودمان به کیپ تاون به سمت هتل محل استقرار حرکت می نماییم.

-روز هفتم
صبح امروز بعد از صرف صبحانه در هتل به بازدید از کیپ تان دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی که از محبوبترین مقاصد گردشگری است خواهیم پرداخت. در گشت امروز به بازدید کوه تیبل یا «تیبِل مونتین» می رویم که با ارتقاع 10۷0 متر از سطح دریا و شکل منحصر به فردش، مهمترین شاخصه طبیعی کیپ تان به شمار می رود. در ادامه، همچنین از تپه سیگنال و محله مالزیایی ها نیز دیدن می کنیم و در آخر برای تجربه ای منحصر به فرد در آسمان زیبای آفریقا آماده کنید! امروز سوار بر هلیکوپتر، لحظاتی پرهیجان و مهیج را تجربه خواهید کرد که هیچگاه از ذهن شما فراموش نخواهد شد!
در پایان گشت وبعد از صرف ناهار در مرکز خرید واترفرانت مسافرانی که تمایل به خرید دارند، می توانند بعد از انجام هماهنگی های لازم با راهنما، به گشت و گذار در این مرکز که معتبرترین برند های جهانی را ارائه می کند بپردازند.

-روز هشتم
صبح امروز بعد از صرف صبحانه در هتل آماده حرکت برای یکی از مهم ترین و جذاب ترین گشت های شهر کیپ تان ، به بازدید از منطقه کیپ پوینت و دماغه امید نیک خواهیم رفت، جنوب غربی ترین نقطه قاره آفریقا. در گشت امروز همچنین از بندر های «هوت» و «کمپس»، منطقه ساحلی بسیار زیبای «کلیفتُن»، بلندی های «چاپمَن»، زیستگاه پنگوئن ها و شترمرغ های آفریقا و شهر ساحلی «سیمونز» نیز بازدید می کنیم و طبق برنامه ناهار را در فودکورت کیپ پوینت صرف کرده. عصر و بعد از اتمام گشت در هتل خواهیم بود تا لحظات زیبای این گشت را مرور نماییم.
-روز نهم
امروز پس از صرف صبحانه به باغ بوتنیکال گاردن رفته و از زیباترین باغ شهر کیپ تان لذت برده و بعد از آن به شهر «استِلِنبوش» رفته و این فرصت را خواهیم داشت تا از آخرین ساعات حضور در کیپ تان حداکثر استفاده را ببریم و از دیدنی های باقی مانده نیز بازدید کنیم.
-روز دهم
پس از صرف صبحانه، هتل را به سمت فرودگاه ترک می کنیم. از کیپ تاون با کوله باری از خاطره به سمت تهران حرکت خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خود خداحافظی می نمائیم.

خدمات آژانس
 • بیمه مسافرتی
 • بلیط هواپیماییامارات
 • اخذ ویزای آفریقای جنوبی
 • ترانسفر فرودگاهی و بین شهری
 • لیدر فارسی زبان
 • صبحانه در تمامی هتل ها بصورت بوفه
 • به همراه 7 وعده غذا
 • پرداخت تمامی ورودیه ها - گشت رایگان هلیکوپتر
وسایل و مدارک مورد نیاز
 • 2 قطعه عکس رنگی 4*3 با زمینه سفید
 • اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار
 • معرفی شغل مسافر در سربرگ محل کار یا شرکت به صورت ترجمه شده
 • با ذکر تاریخ شروع به کار ، سمت و میزان حقوق
 • پرینت حساب بانکی سه ماهه مسافرین به لاتین از بانک
 • ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال / 2 نسخه
 • حضور مسافر در زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی می باشد
تور آفریقای جنوبی آفریقا تورهای لوکس تور آفریقا افریقا تور خارجی تور تور لوکس آفریقای جنوبی
حمام شاه عباس

حمام شاه عباس

حمام شاه عباس یکی از برترین دیدنیهای تفلیس گرجستان و جاذبه های گردشگری گرجستان به شمار می رود. در این کشور حمام های سولفور متعددی وجود دارد.

ادامه-مطلب...
قلعه آناوارزا

قلعه آناوارزا

قلعه آناوارزا آدانا در شرق روستای دلیک کایا (Dilekkaya) در منطقه Kozan در استان آدانا ترکیه واقع شده است. این قلعه که از دیدنی های آدانا ست بر بالای تپه ای واقع شده است، تپه …

ادامه-مطلب...
روسیه

روسیه

فدراسیون روسیه کشوری است اروپایی- آسیایی که با مساحت 17075200 کیلومتر مربع پهناورترین کشور جهان محسوب می گردد و به تنهایی یک هشتم مساحت کل کره ی زمین را شامل می شود.

ادامه-مطلب...