فراخوانی فراخوانی ...
ساحل آدابوغازی بدروم

ساحل آدابوغازی بدروم


قدم زدن در سواحل بدروم، از خاطره انگیزترین لحظات تور ترکیه خواهد بود. آرامش و امکانات موجود در پلاژهای بدروم، یکی از مهم ترین تفریحات بدروم است.

قدم زدن در سواحل بدروم، از خاطره انگیزترین لحظات تور ترکیه خواهد بود. آرامش و امکانات موجود در پلاژهای بدروم، یکی از مهم ترین تفریحات بدروم است. یکی از این سواحل، ساحل آدابوغازی است. ساحل آدابوغازی (Adabogazi Beach Bodrum) یکی از مهمترین مکانهای تفریحی ترکیه و ساحل بسیار زیبای آن است. ساحل آدابوغازی به واسطه شفافیت آب آن است که نام آن را آکواریوم بدروم گذارده اند و یکی از بهترین تفریحات بدروم می باشد. در کناره این دریا و تا عمق ۳۰ متری می توان زیبایی های کف دریا را با چشم غیر مسلح تماشا کرد. ساحل بدروم و دریای بسیار زیبا مناسب شنا کردن و آفتاب گرفتن می باشد و یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می رود.

اطلاعات گردشگری ساحل آدابوغازی بدروم تور بدروم بدروم اطلاعات گردشگری ترکیه تور ترکیه ترکیه طلاتور طلا تور اطلاعات گردشگری بدروم تور

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
کلیسای ساگرادا فامیلیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا برای بارسلونا مثل ایفل است برای پاریس؛ اگر قرار باشد فقط یک دیدنی در این شهر ببینید، همین ساگرادای عجیب و مدرن در شهر بارسلونا است.
ادامه-مطلب...
موزه تمدن آناتولی

موزه تمدن آناتولی

این موزه از اولین جاذبه های آنکارا برای کسانی است که به دیدن بناهای تاریخی و تاریخ ترکیه باستان علاقه مند هستند.
ادامه-مطلب...
آبشار نیاسر

آبشار نیاسر

ادامه-مطلب...