فراخوانی فراخوانی ...

مسابقه بزرگ عکاسی گردشگری"بریم سفر"

مسابقه بریم سفر طلاتور گردشگری
مسابقه بزرگ عکاسی گردشگری

مسابقه بزرگ عکاسی گردشگری"بریم سفر"


طلاتور قصد دارد تا مسابقه بزرگ عکاسی "بریم سفر" را در حوزه گردشگری برگزار نماید.

طلاتور قصد دارد تا مسابقه بزرگ عکاسی "بریم سفر" را در حوزه گردشگری برگزار نماید. در همین راستا علاقمندان میتوانند عکس های خود را از جاذبه های گردشگری ایران و جهان تا تاریخ 25 دی ماه نود و پنج به صورت دایرکت به حساب اینستاگرام طلاتور ارسال نمایند.

عکس های ارسالی به ترتیب زمان ارسال به نام فرستنده در اینستاگرام طلاتور بازنشر خواهد شد.عکس هایی که بعد از مدت زمان مسابقه بیشترین لایک را داشته باشند مورد داوری قرار خواهند گرفت.

داوری عکس های برگزیده توسط یکی از فارغ التحصیلان رشته عکاسی مستند از دانشگاه Newport انگلستان انجام خواهد پذیرفت.

شرکت کنندگان باید توجه داشته باشند که عکس های ارسالی قبل از مسابقه در سایت ها و صفحات اجتماعی ارسال نشده باشند و تکراری نباشند.

طلاتور در اینستاگرام: https://www.instagram.com/talatour.ir

 

مسابقه بریم سفر طلاتور گردشگری

اخبار مرتبط
نکته هایی در مورد سفر اربعین

نکته هایی در مورد سفر اربعین

ایام اربعین حسینی در حال نزدیک شدن است و عاشقان و شیفتگان اباعبدالله الحسین(ع) خود را برای زیارت پیاده حضرتش آماده می کنند. قطعا رفتن به چنین سفری برای شیفتگان و …
ادامه-مطلب...
موزه فرهنگ شناسی ازمیر

موزه فرهنگ شناسی ازمیر

موزه فرهنگ شناسی ازمیر مقابل خانه اپرا در بلوار طلعت پاشا قرار دارد. هر روز غیر از دوشنبه ها باز است در این جا یک مجموعه نفیس از هنرهای دستی مربوط به فرهنگ عامه، همین …
ادامه-مطلب...
قلعه رومی

قلعه رومی

این قلعه دارای یک برج به ارتفاع ۱۴ متر است که در بالای بندرگاه قدیمی ساخته شده است.قلعه رومی در قرن دوم ساخته شده و هیچ کس از دلیل اصلی ساخت آن چیزی نمی داند.
ادامه-مطلب...