فراخوانی فراخوانی ...
موزه مردم شناسی ونکوور

موزه مردم شناسی ونکوور


در حالی که شهر ونکوور به خودی خود پیشینه ی طولانی و تاریخ کهنی ندارد اما موزه ای که در آن تاسیس شده دارای اشیای بسیار قدیمی می باشد.

در حالی که شهر ونکوور به خودی خود پیشینه ی طولانی و تاریخ کهنی ندارد اما موزه ای که در آن تاسیس شده دارای اشیای بسیار قدیمی می باشد. موزه ی مردم شناسی که در دانشگاه بریتیش کلمبیا قرار دارد مجموعه ی چشمگیری را داراست که شهرت جهانی دارد این مجموعه از قبیل عتیقه های بومی قاره آمریکا و هم چنین طلا و جواهر مربوط به قرن ۱۵ که از اروپا به کانادا آورده شده را دارا می باشد. در داخل موزه توری وجود دارد که تمامی اشیا و قسمت های موزه را به بازدید کنندگان نشان و درباره ی هر یک به طور مفصل توضیحی داده خواهد شد، این تور در هر روز سه بار صورت می گیرد.

p22-2

 

ساعت بازدید موزه از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد و در روز های سه شنبه تا ساعت ۹ باز می باشد. هزینه ی پارکینگ برای هر ساعت توقف ۳ دلار می باشد. در این موزه شما می توانید از فرهنگ های مختلف چگونگی آداب و رسوم در جاهای مختلف مطلع شوید. کسانی که از این موزه دیدن می کنند بر این باورند که این موزه می تواند بسیار مفید باشد در صورتی که با حوصله و زمانی طولانی را به دیدن آن اختصاص دهید. موزه به لحاظ بار علمی و هنری در رده ی بسیار والایی قرار دارد. دانشجویان و محققان می توانند برا پایان نامه ی خود و تحقیقات خود به این موزه بیایند و اطلاعات خوبی را از این موزه به دست بیاورند. پیشنهاد می شود که قبل از رفتن به این موزه مقداری درباره ی آن مطالعه کنید.

p22-4  

اطلاعات گردشگری اطلاعات گردشگری ونکوور تور ونکوور ونکوور اطلاعات گردشگری کانادا تور کانادا کانادا سفر به ونکوور سفر به کانادا طلاتور طلا تور تور موزه مردم شناسی ونکوور

اخبار مرتبط
باغ دلگشا

باغ دلگشا

ادامه-مطلب...
مسجد جامع تبریز

مسجد جامع تبریز

ادامه-مطلب...
خیابان سپه

خیابان سپه

خیابان سپه قزوین نخستین خیابان طراحی شده ایران است که در دوره صفوی در زمان پایتختی قزوین احداث شد. در سال ۱۳۸۷ رسما به عنوان اولین خیابان ایران در فهرست آثار ملی به …
ادامه-مطلب...