فراخوانی فراخوانی ...
عمارت زرافه ها

عمارت زرافه ها


عمارت زرافه ها در نایروبی کنیا، مرکزی محافظتی-تفریحی است که در آن از ۹ زرافه روتشیلد، یکی از نادر ترین گونه های زرافه که در معرض خطر شدید انقراض قرار دارد.

عمارت زرافه‌ها در نایروبی کنیا، مرکزی محافظتی-تفریحی است که در آن از ۹ زرافه روتشیلد، یکی از نادر‌ترین گونه‌های زرافه که در معرض خطر شدید انقراض قرار دارد، نگهداری می‌شود. در سرتاسر این عمارت محافظتی-تفریحی غذاهای محبوب زرافه‌ها روی زمین پراکنده ‌شده‌اند تا ساکنان عمارت بتوانند هرزمانی که زرافه‌ای نزدیک‌ شد، به او غذا بدهند. این توده‌های غذا به ویژه در اتاق غذا‌خوری عمارت کاربردی خواهد بود زیرا زرافه‌ها زمان صرف غذا سر خود را از پنجره وارد اتاق کرده و درخواست غذا می کنند. به گفته رابین مور، عکاسی که تجربه اقامت در این مرکز را داشته، فرصت نزدیک شدن بیش از اندازه به زرافه‌ها بسیار شگفت‌انگیز است، زیرا این حیوانات چشمان بسیار بزرگ و پر احساسی دارند و این جانداران به شدت مهربان هستند، روحیه‌ای که تنها زمان نزدیک شدن به آنها به خوبی درک میشود. وسعت عمارت زرافه‌ها در نایروبی نزدیک به 150 هکتار است و در نزدیکی عمارت اصلی میتوان گونه‌های دیگری از جانداران وحشی از قبیل بچه‌فیل‌ها را نیز مشاهده کرد.  این مرکز در سال 1974 با هدف محافظت و پرورش گونه زرافه‌های روتشیلد راه‌اندازی شد و به منظور تامین هزینه‌های برنامه، هتلی نیز در این مرکز تاسیس شد تا علاقمندان بتوانند در حین اقامت در هتل، با این جانداران زیبا تعامل داشته‌ باشند. درحال حاضر تنها چند صد زرافه روتشیلد دیگر در جهان باقی مانده‌است.

عمارت زرافه ها

تور عمارت زرافه ها طلاتور کنیا تور کنیا

اخبار مرتبط
فرانسه

فرانسه

فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی. پایتخت این کشور پاریس و زبان رسمی آن فرانسوی است. جمعیت کشور فرانسه ۶۵ میلیون نفر و واحد پول آن یورو است.
ادامه-مطلب...
شهر دیزنى لند هنگ کنگ

شهر دیزنى لند هنگ کنگ

یکی از جاذبه های توریستی شهر هنگ کنگ، شهر دیزنى لند می باشد. این پارک در 12 سپتامبر سال 2005 افتتاح گردید که با افتتاحش به رویای بچه ها و بزرگترها رنگ واقعیت بخشید.
ادامه-مطلب...
پارک ملی ماسایی مارا

پارک ملی ماسایی مارا

پارک ملی ماسایی مارا که در گویش محلی به عنوان مارا نامیده می شود، منطقه حفاظت شده حیات وحش بوده که در جنوب غرب کشور کنیا واقع شده است.
ادامه-مطلب...