فراخوانی فراخوانی ...
میدان پلازا مایور

میدان پلازا مایور


میدان پلازا مایور (Plaza Mayor) یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین میدان های شهر مادرید است که یک میدان بزرگ با طراحی متقارن می باشد و توسط ساختمان های آجر قرمز زیبا محصور شده است.

 

میدان پلازا مایور (Plaza Mayor) یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین میدان های شهر مادرید است که یک میدان بزرگ با طراحی متقارن می باشد و توسط ساختمان های آجر قرمز زیبا محصور شده است. این میدان یکی از زیبا ترین میدان ها در اروپا است. دور تا دور این میدان معروف و وسیع رو ساختمان هایی قدیمی به سبک معماری گوتیک با رستوران ها، کافه ها و مغازه ها پر کرده. ساخت پلازا مایور در قرن هفده و به دستور پادشاه فیلیپ سوم آغاز شد و امروز با حضور مجسمه ی فیلیپ سوم در وسط میدان، محل اصلی جشنواره ها و گردهمایی های مردم مادرید به حساب می آید.

میدان پلازا مایور

میدان پلازا مایور

اطلاعات گردشگری تور مادرید مادرید تور اسپانیا اسپانیا میدان پلازامایور طلاتور طلا تور اطلاعات گردشکری مادرید اطلاعات گردشگری اسپانیا تور میدان پلازا مایور

اخبار مرتبط
پارک آبی واتربوم

پارک آبی واتربوم

پارک آبی واتربوم بالی دومین پارک برتر در جهان و اولین پارک آبی برتر در آسیا می باشد. این پارک مساحتی ۳٫۸ هکتاری دارد و سرسرهای آن بسیار جذاب می باشند.
ادامه-مطلب...
سائوپائولو

سائوپائولو

ادامه-مطلب...
آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا که به آبشار نعل اسبی هم معروف است در مرز میان آمریکا و کانادا قرار گرفته و عریض ترین آبشار جهان است. یک طرف آبشار نیاگارا در آمریکا قرار دارد.
ادامه-مطلب...