فراخوانی فراخوانی ...
کاخ سلطنتی مادرید

کاخ سلطنتی مادرید


از جلوه های گردشگری این شهر کاخ سلطنتی مادرید است که توسط آرشیتکت ایتالیایی جیووانی ساچتی و به دستور فیلیپ پنجم در سال 1736 ساخت آن آغاز و تا سال 1764 به طول انجامید.

از جلوه‌ های گردشگری این شهر کاخ سلطنتی مادرید است که توسط آرشیتکت ایتالیایی جیووانی ساچتی و به دستور فیلیپ پنجم در سال 1736 ساخت آن آغاز و تا سال 1764 به طول انجامید. قبل از آن در همین محل کاخی بود که در اثر حریق در سال 1734 از بین رفت. این کاخ اهمیت بسیار زیادی در کشور اسپانیا دارد و امروزه هم مهم‌ترین مراسم پادشاه اسپانیا در این کاخ برگزار می‌شود. این کاخ با عتیقه‌جات و مجسمه‌های زیبا زینت داده‌ شده است. سالن بزرگ هالیردیرز و سالن ستون‌های نقاشی شده از قسمت‌های زیبا و تماشایی این کاخ هستند. این کاخ بیش از دو هزار اتاق دارد. کاخ سلطنتی  Royal Palace  مادرید محل اقامت رسمی پادشاه اسپانیا در شهر مادرید است و فقط برای مراسم تشریفاتی دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال پادشاه Juan Carlos و خانواده سلطنتی در آنجا زندگی نمی کنند و در Palacio de la Zarzuela در حومه مادرید زندگی می کنند. این کاخ همیشه به روی عموم مردم باز است بجز زمانی که برای کارهای رسمی دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاخ سلطنتی مادرید

اطلاعات گردشگری کاخ سلطنتی کاخ سلطنتی مادرید تور مادرید مادرید تور اسپانیا اسپانیا کاخ های اسپانیا طلاتور طلا تور اطلاعات گردشکری مادرید اطلاعات گردشگری اسپانیا تور اروپا

اخبار مرتبط
اهرام مصر کجاست؟

اهرام مصر کجاست؟

ادامه-مطلب...
ساحل جامتین

ساحل جامتین

ادامه-مطلب...
بوستان آهوان 

بوستان آهوان 

اگر علاقه به باغ وحش دارید می توانید سری به بوستان آهوان بزنید. جایی که بوستانی 2 هکتاری با فضای سبز خوب و البته انواع حیوانات مختلف نگهداری می شود.
ادامه-مطلب...