فراخوانی فراخوانی ...
پارک مارین و سافاری

پارک مارین و سافاری


پارک مارین بزرگترین باغ وحش آزاد آسیای جنوب شرقی با مساحتی بیش از ۲۰۰۰ کیلومترمربع در خارج از شهر دنپاسار قرار دارد.

پارک مارین بزرگترین باغ وحش آزاد آسیای جنوب شرقی با مساحتی بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر مربع در خارج از شهر دنپاسار قرار دارد . این پارک که در سال 2007 افتتاح شده و در حال حاضر یکی از پربازدید ترین جاذبه های بالی است . هرروزه علاقه مندان به محیط زیست و حیوانات از آن دیدن می کنند.

این مکان دارای دو بخش اصلی است: یکی محل نگهداری حیوانات وحشی و دیگری پارک آبی که گونه های متعددی از حیوانات دریایی در آن وجود دارند. در این پارک وحش آزاد، گردشگران به دنیای حیوانات کمیاب نزدیک شده و تغذیه شیر و ببر را از نزدیک می بینند. اصلی ترین جاذبه این باغ وحش، محوطه باز آن است که می توان حیوانات وحشی را در زیستگاه طبیعی خود دید. بازدید از این محل فقط با خودروهای پارک امکان پذیر است. هیجان انگیزترین بخش بازدید از دنیای وحش زمانی است که گردشگران وارد جنگلی گرمسیری می شوند که در آن تمساح ها منتظر آنها هستند.

پارک مارین و سافاری

ورودیه این باغ وحش بسیار زیبا و دیدنی 90 دلار می باشد که در صورتیکه از فروشندگان معتبر بخرید سرویس رفت و برگشت هم خواهد داشت. در غیر این صورت هزینه رفت و برگشت که بالغ بر 30 دلار میشه بر عهده خودتان خواهد بود.

همچنین برای رفتن و بازدید از این پارک نیاز به یک روز کامل دارد، پس سعی کنید از ساعات ابتدایی ‏پارک در آنجا باشید تا بتوانید از همه جا دیدن کنید.

ساعت کار پارک از ساعت 9 صبح الی 5 عصر می باشد و هم چنین نمایش ‏The Bali Agung Showنیز از پنجشنبه ها تا یکشنبه ها از ساعات 2:30 الی 3:30 عصر برگزار می شود .‏ 

نقشه و چند عکس از پارک پارک مارین و سافاری بالی :

نقشه پارک مارین و سافاری بالی

پارک مارین و سافاری بالی

پارک مارین و سافاری بالی


پارک مارین و سافاری بالی

اطلاعات گردشگری سفر به بالی پارک مارین و سافاری تور اندونزی اندونزی اطلاعات گردشگری دنپاسار تور دنپاسار دنپاسار اطلاعات گردشگری اندونزی طلاتور طلا تور تور پارک

اخبار مرتبط
تفلیس

تفلیس

ادامه-مطلب...
کتابخانه اسکندریه، نشان مصر نوین

کتابخانه اسکندریه، نشان مصر نوین

اهرام ثلاثه جیزه، نمادی از گذشته و کتابخانه اسکندریه نشانی از مصر نوین است.
ادامه-مطلب...
سواحل سحر آمیز گرجستان

سواحل سحر آمیز گرجستان

ساحل سحر آمیز یا ساحل اورکی در فاصله ۱۵ کیلومتری جنوب بندر پوتی و ۶۰ کیلومتری شمال بندر باتومی در کرانه زیبای دریای سیاه واقع شده است .
ادامه-مطلب...