فراخوانی فراخوانی ...
آتشفشان کینتامانی

آتشفشان کینتامانی


آتشفشان کینتامانی از آتشفشان های فعال بالی در روستای کینتامانی است که به عنوان یک جاذبه گردشگری، توجه توریست های زیادی را درتور بالی به خود جلب می کند.

آتشفشان کینتامانی از آتشفشان های فعال بالی در روستای کینتامانی است که به عنوان یک جاذبه گردشگری، توجه توریست های زیادی را درتور بالی به خود جلب می کند. در این ناحیه دریاچه بسیار دیدنی باتور در میان دو آتشفشان کینتامانی و آگونگ به چشم می خورد. جالب است بدانید که این دو آتشفشان هنوز فعال بوده و بومیان این منطقه از گدازه ها و سنگ های سرد شده این آتشفشان برای ساخت منازل خود استفاده می کنند. رسیدن به این نقطه تقریبا دو تا سه ساعت به طول خواهد انجامید و بهترین راه استفاده از تورهای یک روزه این منطقه است که با استفاده از آن ها می توانید از دو چیز مطمئن باشید که حتماً در طول مسیر از روستاهایی عبور خواهید نمود که صنایع دستی و سوغاتی های بالی به ارزانترین قیمت ممکن قابل خرید است و دوم اینکه صرف نهار نیز در رستورانهای مشرف به دریاچه و با منظره قله آتشفشان کینتامانی جزیره بالی که بسیار مسرت بخش است به صورت بوفه و در اماکن مجاز و استاندارد انجام خواهد شد. قیمت تورهای کینتامانی در بالی تقریبا یکسان و حدود 60 تا 65 دلار می باشد.  به هنگام بازگشت از این منطقه نیز شما فرصت بازدید از مزارع و باغات ادویه بالی را داشته و حتی در این مزارع نیز می توانید گرانترین قهوه جهان را موسوم به کوپی لوآک که محصول پستانداری خارق العاده به همین نام می باشد را بنوشید البته اگر مایل باشید حدود 130 دلار بابت یک فنجان قهوه پول خرج کنید.

آتشفشان کینتامانی

اطلاعات گردشگری تور جزیره بالی جزیره بالی آتشفشان کینتامانی بالی تور اندونزی اندونزی اطلاعات گردشگری اندونزی شرق آسیا تور آسیا طلاتور طلا تور تور آسیا

ثبت دیدگاه
اخبار مرتبط
غواصی در کوش آداسی

غواصی در کوش آداسی

هرساله غواصان بسیاری از سراسر دنیا به ترکیه می آیند تا در نقاط بکر و کشف نشده دریای مدیترانه به غواصی کردن بپردازند.
ادامه-مطلب...
موزه قاجار

موزه قاجار

ادامه-مطلب...
قلعه پتروپاول 

قلعه پتروپاول 

قلعه پتر و پاول اولین ساختمان و اثر معماری شهر سن پترزبورگ می­ باشد و به منظور کنترل رودخانه­ ی نیوا و دسترسی به دریای بالتیک احداث گردید.
ادامه-مطلب...