فراخوانی فراخوانی ...
آتشفشان کینتامانی

آتشفشان کینتامانی


آتشفشان کینتامانی از آتشفشان های فعال بالی در روستای کینتامانی است که به عنوان یک جاذبه گردشگری، توجه توریست های زیادی را درتور بالی به خود جلب می کند.

آتشفشان کینتامانی از آتشفشان های فعال بالی در روستای کینتامانی است که به عنوان یک جاذبه گردشگری، توجه توریست های زیادی را درتور بالی به خود جلب می کند. در این ناحیه دریاچه بسیار دیدنی باتور در میان دو آتشفشان کینتامانی و آگونگ به چشم می خورد. جالب است بدانید که این دو آتشفشان هنوز فعال بوده و بومیان این منطقه از گدازه ها و سنگ های سرد شده این آتشفشان برای ساخت منازل خود استفاده می کنند. رسیدن به این نقطه تقریبا دو تا سه ساعت به طول خواهد انجامید و بهترین راه استفاده از تورهای یک روزه این منطقه است که با استفاده از آن ها می توانید از دو چیز مطمئن باشید که حتماً در طول مسیر از روستاهایی عبور خواهید نمود که صنایع دستی و سوغاتی های بالی به ارزانترین قیمت ممکن قابل خرید است و دوم اینکه صرف نهار نیز در رستورانهای مشرف به دریاچه و با منظره قله آتشفشان کینتامانی جزیره بالی که بسیار مسرت بخش است به صورت بوفه و در اماکن مجاز و استاندارد انجام خواهد شد. قیمت تورهای کینتامانی در بالی تقریبا یکسان و حدود 60 تا 65 دلار می باشد.  به هنگام بازگشت از این منطقه نیز شما فرصت بازدید از مزارع و باغات ادویه بالی را داشته و حتی در این مزارع نیز می توانید گرانترین قهوه جهان را موسوم به کوپی لوآک که محصول پستانداری خارق العاده به همین نام می باشد را بنوشید البته اگر مایل باشید حدود 130 دلار بابت یک فنجان قهوه پول خرج کنید.

آتشفشان کینتامانی

اطلاعات گردشگری تور جزیره بالی جزیره بالی آتشفشان کینتامانی بالی تور اندونزی اندونزی اطلاعات گردشگری اندونزی شرق آسیا تور آسیا طلاتور طلا تور تور آسیا

اخبار مرتبط
شاخص های جذابیت هتل ها

شاخص های جذابیت هتل ها

پژوهش انجام شده توسط وب سایت جهانی "Hotels" نشان می دهد که برخورداری از WiFi و صبحانه رایگان در صدر خواسته های میهمانان هتل های برتر جهان در سال 2015 قرار داشته است.
ادامه-مطلب...
روستای ابیانه

روستای ابیانه

روستای ابیانه در چهل کیلومتری شمال غربی نطنز در استان اصفهان در دامنه کوه کرکس واقع است روستای ابیانه را به اعتبار آثار و بناهای تاریخی پرتنوعش باید از زمره استثنایی …
ادامه-مطلب...
دشت لوت

دشت لوت

دشت لوت دشتی بیابانی در منطقه جنوب شرقی ایران است. این دشت در شمال شرقی شهرستان کرمان قرار دارد و بیست و پنجمین بیابان بزرگ جهان می باشد.
ادامه-مطلب...